• P.R.P P.R.P جهت درمان ریزش مو، جوان سازی چهره و اصلاح پف و سیاهی زیر چشم به کار می رود
  • بوتاکس بوتاکس برای اصلاح موقت چین و چروک های پیشانی ، دور چشم و خط اخم به کار می رود
  • لیپولیز لیزری لیپولیز لیزری جدید ترین روش غیر جراحی اصلاح سایز و فرم بدن می باشد که با حداقل عوارض نتایج چشمگیری دارد
  • تزریق ژل یا فیلر تزریق ژل یا فیلر از دست رفتن تدریجی بافت های چربی و کلاژن صورت منجر به عمیق شدن چین های صورت می گردد که
  • پروتز سینه پروتز سینه برای اصلاح کوچک بودن پستان به صورت مادر زادی ،بعد از شیردهی و ... می توان از پروتز سینه استفاده کرد
  • کاشت مو کاشت مو جهت درمان ریزش ارثی موی سر در خانم ها و اقایان به کار می رود
  • جراحی زیبایی پلک جراحی زیبایی پلک با افزایش سن نسوج نرم اطراف چشم به خصوص پوست پلک دچار افتادگی و شلی قابل ملاحظه ای می گردد که
  • لیزر موی زاید لیزر موی زاید رشد غیر طبیعی مو به خصوص در نواحی صورت و بدن زنان جوان می تواند مشکلات زیادی از نظر زیبایی به دنبال داشته باشد

 

جراحی زیبایی سوختگی


مقدمه:


متأسفانه، سوختگی، یکی از حوادثی است که می­تواند خسارت­های شدید و جبران ناپذیری به خصوص از نظم جسمی و روحی برای بیمار ایجاد نماید.
بر اساس شدت سوختگی، نقاط درگیر، سن بیمار و غیره، راه­های درمانی مختلفی وجود دارد که به طور خلاصه، به موارد شایع­تر اشاره می­گردد و اگر بیماری، در مورد مسائل خاص و با شیوع کمتر، سؤالی داشت، ترجیحاً به صورت حضوری، بعد از مشاهده صدمات موجود، می­توان بهترین درمان­های موجود را به وی پیشنهاد نمود.


شرح حال و معاینه


وقتی فردی با سوختگی به پزشک مراجعه می­نماید، باید به چند نکته اصلی توجه نمود:
سن بیمار: سوختگی در سنین مختلف می­تواند آثار متفاوتی از خود بر جای گذارد که باید متناوب با هر مقطع، با آن برخورد نمود.


محل سوختگی:

 

سوختگی می­تواند محدود به یک ناحیه باشد یا چند ناحیه را در برگرفته باشد. سوختگی نواحی سر و صورت و گردن و نیز نواحی مفصلی، معمولاً اهمیت بیشتری از نظر کاربرد و زیبایی دارند.


شدت سوختگی:

 

سوختگی می­تواند بر اساس عمق و نیز وسعت، دارای شدت­های مختلفی باشد که در انتخاب روش درمان، بسیار مهم است.


حاد یا مزمن بودن:

 

اگر فردی به تازگی دچار سوختگی شده است، معمولاً اقدامات اولیه، شامل درمان زخم و پیشگیری از عفونت و کاهش خطر مرگ و میر ناشی از سوختگی می­باشد و بعد از رفع این مرحله خطیر، توجه به کارهای ترمیمی و زیبائی و پیشگیری از بروز ناهنجاری­های نسوج نرم و مفاصل، اولویت بیشتری پیدا می­کند.


با توجه به این که، سوختگی حاد معمولاً یک اورژانس جراحی است و اولویت اصلی، نجات جان بیمار و درمان عفونت و زخم و جبران مایعات و الکترولیت بدن بیمار است، بحث اصلی این مبحث، بیشتر شامل درمان سوختگی­های مزمن و عوارض ایجاد شده ناشی از آن است.


روش­های درمانی:


در این جا به طور خلاصه، روش­های درمانی مختلفی را که وجود دارد، مرور می­نماییم و همان­طور که ذکر گردید، در مورد زخم­های سوختگی در هر فرد، باید بر اساس شرایط خود آن شخص تصمیم درمانی مناسب اتخاذ شود.


فک تحتانی و فوقانی:


در اثر مشکلات ژنتیک و مادرزادی و گاه نیز بدنبال صدمات و تصادفات، ممکن است در ناحیه فک فوقانی یا تحتانی، تغییراتی ایجاد شود که باعث عدم هماهنگی بین دندان­ها و ناهنجاری فرم صورت گردد که بر اساس علت زمینه­ای، می­توان از ارتودنسی (به خصوص از سنین کودکی) و یا جراحی فک برای رفع مشکل بیمار، استفاده کرد.


گوش:


مشکلات آن می­تواند به صورت مادرزادی، ارثی یا اکتسابی باشد.
ـ فقدان مادرزادی کل یا بخشی از لاله یا مجرای گوش: بر اساس مشکلات موجود، بازسازی انجام می­شود.

 

 

 

  تاریخ راه اندازی سایت: 1391/8/1