• P.R.P P.R.P جهت درمان ریزش مو، جوان سازی چهره و اصلاح پف و سیاهی زیر چشم به کار می رود
  • بوتاکس بوتاکس برای اصلاح موقت چین و چروک های پیشانی ، دور چشم و خط اخم به کار می رود
  • لیپولیز لیزری لیپولیز لیزری جدید ترین روش غیر جراحی اصلاح سایز و فرم بدن می باشد که با حداقل عوارض نتایج چشمگیری دارد
  • تزریق ژل یا فیلر تزریق ژل یا فیلر از دست رفتن تدریجی بافت های چربی و کلاژن صورت منجر به عمیق شدن چین های صورت می گردد که
  • پروتز سینه پروتز سینه برای اصلاح کوچک بودن پستان به صورت مادر زادی ،بعد از شیردهی و ... می توان از پروتز سینه استفاده کرد
  • کاشت مو کاشت مو جهت درمان ریزش ارثی موی سر در خانم ها و اقایان به کار می رود
  • جراحی زیبایی پلک جراحی زیبایی پلک با افزایش سن نسوج نرم اطراف چشم به خصوص پوست پلک دچار افتادگی و شلی قابل ملاحظه ای می گردد که
  • لیزر موی زاید لیزر موی زاید رشد غیر طبیعی مو به خصوص در نواحی صورت و بدن زنان جوان می تواند مشکلات زیادی از نظر زیبایی به دنبال داشته باشد

 

تزریق چربی


تعریف: استفاده از بافت چربی جهت افزایش حجم نسوج نرمی که تدریجاً تحلیل رفته­اند.


نکات:


تزریق چربی دارای کاربردهای مختلفی است از جمله تزریق در پستان برای افزایش حجم، یا تزریق در نقاطی که قبلاً لیپوساکشن شده و به علت تخلیه بیش از حد، حالت فرو رفته پیداکرده است، و نیز افزایش حجم ناحیه صورت.


چون امروز، به علت عدم نتایج مناسب،  استفاده چندانی از تزریق چربی پستان نمی­شود، و نیز ترمیم فرورفتگی­های ناشی از لیپوساکشن در همان مبحث توضیح داده می­شود، عمده صحبت در این قسمت، شامل تزریق چربی در ناحیه صورت و گردن می­باشد.


تکنیک:

 

چربی نقاطی از بدن، به علت فراوانی بیشتر و ماندگاری طولانی­تر، قابل استفاده برای این منظور هستند. نواحی شایع­تر مورد استفاده شامل چربی شکم، پهلو و نیز کنار باسن می­باشد.


هر چند استفاده از چربی شکم، آسان­تر بوده و آثار نامنظمی کمتری در ناحیه دهنده چربی بر جا می­ماند، اما ماندگاری چربی کنار باسن سطح خارجی لگن و ران)، بیشتر است، زیرا این نواحی، بیشترین مقاومت را در برابر رژیم­های تغذیه­ای و ورزش، از خود نشان می­دهند.


روش کار به این صورت است که ترجیحاً در اطاق عمل، از نقاط ذکر شده، تحت شرایط کاملاً استریل، قدری چربی کشیده می­شود و پر از آماده­سازی آن، در نقاطی از صورت و گردن که قبلاً طراحی شده است، تزریق می­شود.


به طور متوسط، زمان انجام کار بر حسب وسعت مناطق درمانی، حدود یک تا سه ساعت طول می­کشد و به علت تزریقات مکرر و قطور بودن سوزن تزریق، علی­رغم انجام بی­حسی موضعی یا بلوک اعصاب، اغلب بیمار ترجیح می­دهد از بیهوشی عمومی سبک استفاده شود.


نتایج و سیر درمان:


معمولاً به علت این که عمده چربی تزریق شده که می­تواند از چند از سی­سی تا بیش از صد سی­سی باشد، طی چند هفته جذب می­شود، عده­ای از پزشکان، در بدو امر، مقدار بیشتری تزریق می­کنند تا پس از جذب بخشی از آن، میزان باقی مانده نسبتاً کافی باشد.


به همین علت، بیمار باید این نکته را بداند که ممکن است در چند هفته اول (گاه تداوم تا 2 الی 3 ماه)، تورم قابل ملاحظه­ای در ناحیه صورت ایجاد شود و باید برای این مسئله آمادگی داشت و برنامه­ریزی نمود.


ضمناً باید بیان نمود که تزریق چربی در سطح زیر پوست انجام می­شود، در نتیجه، نمی­توان با این روش، اقدام به رفع دقیق و ظریف چنین­ها و خطوط ناخواسته صورت و گردن نمود، هر چند افزایش حجم ایجاد شده،  قدری به طور نسبی، این مشکلات را کاهش می­دهد. بنابراین، اگر فردی دچار خطوط عمیق و شکستگی دائمی پوست شده باشد، باید بداند که ممکن است بعد از تزریق چربی، نیازمند اصلاح ظریف­تر این خطوط با فیلروژن باشد.

 

در مورد مدت ماندگاری تزریق چربی، بحث زیادی وجود دارد. عده­ای آن را دائمی می­دانند و عده­ای نیز سال­ها ماندگاری را ذکر می­کنند. اما باید ذکر نمود به طور متوسط، ماندگاری اصلی حدود دو تا سه سال می­دهد و در شرایطی خاص و بر حسب جنس پوست و چگونگی عادات فرد مثل استفاده طولانی از سونا، مصرف آدامس طولانی و غیره، این مدت می­تواند کاهش یا افزایش یابد.

 

 

 

  تاریخ راه اندازی سایت: 1391/8/1