• P.R.P P.R.P جهت درمان ریزش مو، جوان سازی چهره و اصلاح پف و سیاهی زیر چشم به کار می رود
  • بوتاکس بوتاکس برای اصلاح موقت چین و چروک های پیشانی ، دور چشم و خط اخم به کار می رود
  • لیپولیز لیزری لیپولیز لیزری جدید ترین روش غیر جراحی اصلاح سایز و فرم بدن می باشد که با حداقل عوارض نتایج چشمگیری دارد
  • تزریق ژل یا فیلر تزریق ژل یا فیلر از دست رفتن تدریجی بافت های چربی و کلاژن صورت منجر به عمیق شدن چین های صورت می گردد که
  • پروتز سینه پروتز سینه برای اصلاح کوچک بودن پستان به صورت مادر زادی ،بعد از شیردهی و ... می توان از پروتز سینه استفاده کرد
  • کاشت مو کاشت مو جهت درمان ریزش ارثی موی سر در خانم ها و اقایان به کار می رود
  • جراحی زیبایی پلک جراحی زیبایی پلک با افزایش سن نسوج نرم اطراف چشم به خصوص پوست پلک دچار افتادگی و شلی قابل ملاحظه ای می گردد که
  • لیزر موی زاید لیزر موی زاید رشد غیر طبیعی مو به خصوص در نواحی صورت و بدن زنان جوان می تواند مشکلات زیادی از نظر زیبایی به دنبال داشته باشد

 

جوان سازی و مراقبت­های پوست

 

 

لایه برداری مکانیکی (میکرودرم ابرژن):


طی این روش و با استفاده از پودر ظریف آلومینیم که با فشار باد، روی پوست پاشیده می­شود، عمل سنباده کردن ظریف پوست انجام شده و پوسته­های سطحی مرده از محل خود برداشته می­شود و یک سایش بسیار ظریف، نتیجه کار می­باشد.


امروزه با دستگاه­های پبشرفته­تر نیز همین کار انجام می­شود، برای مثال، به جای پودر آلومینیم، از سر الماسه استفاده می­شود.
نتیجه کار، افزایش شفافیت پوست و ازدیاد جذب دارو و کرم­های ویتامینه و تقویت کننده پوست و اکسیژن رسانی نیز بهتر می­گردد. اگر این کار در فواصل منظم تکرار گردد، می­توان از سرعت پیری و بروز شلی و چروک صورت کم نماید و باعث جوان­سازی پوست گردد.


پاکسازی پوست:


گاه پوست صورت دارای جوش­های سر سیاه یا کیست­های ریز متعدد است که لازم است با وسایل مخصوص، تخلیه گردند تا سپس سوراخ­های مربوطه، ترمیم گردد و پوست صاف و یکنواخت به دست آید.


مزوتراپی:


به معنی استفاده از ترکیبی از ویتامین­ها، اسیدهای آمینه و سایر مواد مفید جهت تزریق در عمق مشخصی از پوست می­باشد تا باعث رفع مشکلات یا عیوب پوست و مو گردد.
برای مثال، کاهش شدت ریزش مو، کاهش لک و چروک­های ظریف و سیاهی زیر چشم و بهبود افتادگی پوست صورت می­تواند از فواید آن باشد.


داروهای مهم پوستی:


ضد آفتاب:

 

می­تواند به صورت کرم­های با درصد حفاظت مختلف وجود داشته باشد (SPF ) و بر حسب نوع پوست هر فرد، ضد آفتاب خاصی باید انتخاب شود و نکته مهم این است که نباید فقط مصرف آن را محدود به زمانی نمود که فرد از منزل خارج می­شود، بلکه باید در داخل منزل نیز استفاده نمود تا در برابر امواج غیرمستقیم خورشید نیز، از پوست محافظت گردد.


ضدلک:


به خصوص به عنوان پیشگیری در ماه­های گرم سال در نقاط گرمسیر و یا کنار دریا باید مورد استفاده قرار گیرد و در مواردی که فرد مستعد به ایجاد لک می­باشد، از داروهای ضدلک و ضد آفتاب به همراه موانع فیزیکی مانند عینک، کلاه، چتر و سایر پوشش­های مناسب باید استفاده شود.


مرطوب کننده:


این ترکیبات ممکن است حاوی اوره یا اسیدلاکتیک باشند و باعث آبرسانی پوست و نرم نمودن لایه کراتین پوست شده و مانع خشکی و ترک خوردگی پوست می­شوند و لازم است به خصوص پس از استحمام و نیز به طور منظم، به خصوص در پوست­های نرمال و یا خشک، استفاده شوند تا مانع بروز زودرس چروک­های پوستی شوند.


رفع جای زخم:


بر حسب این که جای زخم به صورت بر جسته (اسکار هیپرترونیک) و یا فرو رفته (اسکار آتروفیک) باشد، نوع کرم­ها با هم متفاوت است و بر اساس صلاحدید پزشک معالج، ممکن است همراه با کرم، از سایر درمان­ها نیز به صورت ترکیبی استفاده کرد تا نتیجه بهتری به دست آید.

 

 

 

  تاریخ راه اندازی سایت: 1391/8/1